Hakkımızda

Arkadaşlarınızla PaylaşınShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

54 OTOMOBİL SPORLARI KULÜBÜ

2014 Yılında offroada gönül veren arkadaşlarımız tarafından aktif ve sportif hedefleri olan bir kulüp olarak kuruldu.  2015 ve 2016 yıllarında düzenlediği mahalli offroad yarışlarında başarılarımız sayesinde 2017 yılında ilk Ulusal Offroad yarışını organize eden kulübümüz 2018 yılının da 1. ayak ulusal yarışını organize etmeye layık görülmüştür.

Kulübümüz yarış organizasyonları dışında birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır. Doğa gezileri ile şehrimizin yaylalarını ve doğal güzelliklerinin tanıtılmasında etkin bir rol oynamaktadır.

Vizyonumuz doğrultusunda oluşturduğumuz projeleri hayata geçirmek için büyük adımlar atmaktayız. Türkiye’nin ilk Otomobil Sporları Kompleksini projelendirip gerekli izinler sağlanmıştır. Çok kısa bir zaman sarfı içerisinde Bölgemizdeki tüm otomobil sporları kulüplerine ve otomobil sporları tutkunlarına hizmet verecek hale gelecektir. Otomobil sporları tutkunlarını trafik içerisinden pistlere çekip trafikteki sağlıksız görüntüleri azaltmayı hedeflemekteyiz.

Pistlerde şehrimizin ve camianın sevdiği dostlarımıza verdiğimiz destek ile her sene düzenlenen organizasyonlarda sporcularımız çok sayıda kupa kazanmışlardır. Emeğimizin karşılığını kupalarla taçlandırmak sürekli hedeflerimizi daha ileriye taşımamıza sebep olmuştur.

Vizyonumuz birçok spor kulübüne örnek olmuş ve otomobil sporlarında çıtayı daha yükseklere taşınmasına kalitenin artmasında büyük etken olmuştur.