Anasayfa » Portfolio » Bizden Haberler » T.O.Ş. 2019 4 Ayak Yarışı Basın Bülteni

T.O.Ş. 2019 4 Ayak Yarışı Basın Bülteni

Arkadaşlarınızla PaylaşınShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak Yarışı Adapazarı’nda Start Alıyor

 

            2019 Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayağı Adapazarı’nda start alıyor. 54 Otomobil Sporları Kulübü organizatörlüğünde ve Adapazarı Belediyesi himayesinde 19-20 Ekim 2019 tarihlerinde Korucuk mevkiinde gerçekleştirilecek yarışmaya sayılı günler kaldı.

Türkiye’nin en büyük Offroad organizasyonu olan Türkiye Offroad Şampiyonası bu yıl 6 ilin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor. Sezonun en iddialı yarışmasını hazırlayan 54 Otomobil Sporları Kulübü liderliği göğüslemek için büyük bir özveri ile hazırlık sürecini tamamladı.

54 Otomobil Sporları Kulübü Başkanı sayın Bilal BAKAN yaptığı açıklamada “Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak yarışı ile yöre halkımıza offroad tutkumuzu göstermek için sabırsızlanıyoruz. Türkiye’nin en iddialı yarışmasında tüm yurttan katılım sağlayacak 30 araç ve 60 sporcunun adrenalini yüksek, temposu hızlı ve bir o kadar da güvenli yarışmasını sağlamak amacıyla yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan Sakarya Valisi sayın Ahmet Hamdi NAYİR ’e , Adapazarı Kaymakamı sayın Yusuf Ziya ÇELİKKAYA ’ya , Adapazarı Belediye Başkanı sayın Mutlu IŞIKSU ’ya , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü sayın Arif ÖZSOY ’a teşekkür ederiz” dedi.

19 Ekim 2019 Cumartesi günü saat 12:30 ‘da ve 20 Ekim 2019 Pazar günü saat 11:00’da Korucuk Mevkii Vakiıfkent Toki İlköğretim Okulu arkasında start alacak yarışmada offroad tutkunlarını bol çamurlu ve heyecan dolu bir etap bekliyor olacak.

Yazar: admin
Etiketler